GEO Koleji kuruluş felsefesi doğrultusunda, çalışanlarının potansiyellerini en verimli şekilde kullanmaları, çalışanların kendilerini nitelikli ve değerli hissetmeleri, bir kurumu ayakta tutan en önemli şey olan kurum ve çalışanlar arasındaki bağı kuvvetlendiren karşılıklı saygı ve güven ortamını oluşturmak için çalışır. 

İnsan kaynakları departmanımız, GEO Koleji’ne nitelikli, bilgili, özgüveni ve motivasyonu yüksek, ekip ruhuna sahip, değişime ve gelişime açık öğretmenler kazandırır. Öğretmenlerin mesleki ve kişisel gelişimlerini takip eder, daima destekler. Hizmet içi eğitim, sempozyum, kongre, çalıştay vb. etkinliklere katılmalarını teşvik eder. 

GEO Koleji’nin eğitim felsefesinde “Geleceğin Öğretmeni” aynı zamanda öğretmenlik mesleğinin de geleceğidir. GEO Koleji’nde öğretmen öncelikle hayat boyu öğrenen olmalı, bilgiyi kullanmayı öğretmeden “Geleceğin insanını en iyi nasıl yetiştirebilirim?” sorusunu kendine sormalı. Bu yüzden GEO öğretmende üç vazgeçilmez unsur arar:

  • Öğrenme Tutkusu
  • Pedagoji
  • Erdem

Gelecek nesilleri birlikte eğitmek ve GEO ailesine katılmak isteyen değerli adaylar aşağıdaki form üzerinden detaylı özgeçmişlerini gönderebilirler.

Sizi Hemen Arayalım !

Aramayı tamamlamak için Enter'a basmanız yeterli.